Od 1.5.2019 byla ukončena registrace dětské ambulance Nemocnice následné péče.

Kdo ještě neregistroval své dítě jinam, ať učiní co nejdříve.

MUDr. Hloušková

Rádi bychom poděkovali paní MUDr. Jarmile Hlouškové - zkušené lékařce v oboru pediatrie, za její výjimečný přínos pro moravskotřebovskou nemocnici.
Paní doktorka nastoupila do nemocnice ihned po promoci již v roce 1972, věnovala jí tedy celkem krásných 47 let. Od začátku své pracovní kariéry je spojována se srdečným vztahem k malým pacientům a jejich rodinám. Tuto náročnou službu dokázala spojit s obětavostí, pečlivostí, skromností a vysokou odborností. S paní doktorkou spolupracovaly sestry paní Ludmila Sedláčková, Drahomíra Hrbatová a Ludmila Vykoupilová a i jim patří srdečné díky.
Nadále se budete s paní doktorkou setkávat v případě zástupů za MUDr. Ivanu Zemánkovou nebo na pohotovostní službě ve Svitavách. Přejeme, aby si zaslouženě užívala svých zájmů, koníčků, zahrady, rodiny a aby na moravskotřebovskou nemocnici vzpomínala vždy s láskou, jako my budeme vzpomínat na ni.